Gönderim Süreci

Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde MNG Kargoya teslim edilir. Kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır ve fiyata dahildir.

İade Koşulları ve Süreci

15 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, faturanızla birlikte, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünleri, faturanızla birlikte, orijinal kutusu bozulmamış olarak ücretsiz yurtiçi kargoyla gönderebilirsiniz.

İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin fiyat, içerik ve kullanım talimatı etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait herhangi bir aksesuarın (toka, çanta kemerleri, broş vs.) ürün ile beraber iade edilmesi ve çantaların bantlarının çıkartılmaması gerekmektedir.

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, MNG Kargo ile gönderdiğiniz takdirde kargo ücreti alınmayacaktır. MNG Kargo harici firmalar ile olan gönderilerde, Gauze’in kargo ücretini veya teslimatta ödemeyi kabul etmeyeceğini ve iade ücretlerini ödemeyeceğini unutmayın.

İade bilgilendirmesi: Ürün iadesi için, siparişlerim sayfasında tamamlanan bir siparişin ayrıntılarına giderek, sipariş detayı altında bulunan ”iade isteği oluştur” butonunu tıkladıktan sonra açılan sayfada iade talebinizi oluşturabilirsiniz. İadeniz bize ulaşınca e-posta ile bilgilendirme gönderilecektir.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Gauze geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme:

* Ürünü 15 gün içerisinde bedelsiz olarak iade edebilirsiniz.

* MNG kargo ile ürününüzü karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

* Ürünü MNG kargoya teslim ederken ”İADE” olarak belirtmenizi önemle rica ederiz.

İade Adresi:Molla Fenari Mahallesi Bezciler Sokak Öztaş Pasajı No:207-218-303, 34120 Fatih/İstanbul

Destek için onlinesales@gauzefabricdesign.com’a yazabilir veya  0549 548 58 88 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

İptal Koşulları

Kargo sürecine girmemiş olan tüm ürünlerinizi iptal edebilirsiniz.